Medewerkers

Medewerkers

Professioneel, punctueel en met oog voor detail.

Of het nu gaat om de jaarrekening, de belastingaangifte of om advies op fiscaal en bedrijfseconomisch gebied; wij kunnen het allemaal voor u verzorgen. Maak kennis met de toegewijde medewerkers van W&L Hogeboom.

wlh

Arno Wolters
Firmant
E-mail: arno@w-l-h.nl

wlh

René List
Firmant
E-mail: rene@w-l-h.nl

wlh

Klasina van de Brake
Loonadministratie
E-mail: klasina@w-l-h.nl

wlh

Britt Wolters
Administratief medewerker
E-mail: britt@w-l-h.nl

wlh

Jan Reurink
Administratief medewerker
E-mail: jan@w-l-h.nl

Koen van der Velde
Firmant
E-mail: koen@w-l-h.nl

wlh

Wim Hogeboom
Firmant
E-mail: wim@w-l-h.nl

wlh

Margreet Zweers
Administratief medewerker
E-mail: margreet@w-l-h.nl

wlh

Nanet de Vries
Administratief medewerker
E-mail: nanet@w-l-h.nl

wlh